خرداد 13, 1400

کف کاذب چیست؟

کف کاذب چیست؟

کف کاذب چیست؟ کف کاذب در مدل های مختلف و جهت بکار گیری در کاربری های متفاوت طراحی و تولید می گردد. کوتاهترین تعریف برای این محصول را می توان اینگونه بیان کرد: کف کاذب قرینه سقف کاذب است که روی زمین اجرا می گردد . استحکام و مقاومت بالایی در برابر عوامل مختلف کیفیت محصولات را مشخص می کند و بر همین اساس دسته بندی می شود.

ارسال سریع کف کاذب

مدلهای مختلف کف کاذب:

کف کاذب سراوینل با بیش از 50 مدل برای کاربری های مختلف (بالاترین امتیاز ارزش خرید را از مشتریان دریافت کرده است) مدل فولادی با بیش از 12 مدل برای کاربری های مختلف (ارزش خرید متوسط را از مشتریان دریافت کرده است) مدل آلومینیوم با تنوع حدود 5 مدل( پایین ترین امتیاز  ارزش خرید را از مشتریان دریافت کرده است) مدل سنگ جهت محیط های بیرونی و پشت بام مدل چوب جهت اجرا در محیط های موقت مانند نمایشگاهها

با کیفیت ترین  و بهترین برند کف کاذب چیست؟

همانطور که به آن اشاره شد هر مدل محصول پاسخگوی نیاز های محیط های مختلف است. بنابراین با توجه به محیط مورد نظر کاربر وبا توجه به شرایط حاکم بر محیط می توان از کف کاذبهای مختلف استفاده کرد. اما با توجه به مزایای محصول و امتیاز مصرف کننده گان می توان مدل سراوینل را بعنوان باکیفیت ترین مدل  معرفی کرد.

قطعا تیم و کارخانه ای که این محصول ارزشمند را طراحی و تولید می کند می تواند جایگاه بهترین برند کف کاذب را مالک باشد.  سراوینل نتیجه تحقیق ، مطالعه  و بررسی محصولات اجرا شده در محیطهای مختلف از نظر کاربری و جغرافیایی است. شرکت نوآوران کیان ارتباط پایدار بعنوان مالک و طراح این محصول مقاومت  سراوینل را در برابر رطوبت گارانتی مادام العمر کرده است. آکام بعنوان با توجه به توافقنامه شماره 75277 با شرکت نوآوران کیان ارتباط پایدار این محصول ارزشمند را عرضه می دارد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

 

دیدگاه خود را بنویسید